O Firmie

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to właściciel rozpoczął swoją działalność w zakresie sprzedaży używanych maszyn rolniczych w miejscowości Rębiszewo Studzianki. Szybko powstał tam również warsztat, dzięki któremu firma ADROL rozszerzyła swój zakres działalności o usługi serwisowe. W wyniku prężnego rozwoju działalności właściciel podjął decyzję o przeniesieniu siedziby firmy do Wiśniewa, gdzie na działce o powierzchni 1,85 ha wybudowana została hala mieszcząca biura, sklep z częściami oraz warsztat mechaniczny połączony z serwisem. Pozostałe miejsce zostało zagospodarowane w plac wystawowy znajdujący się przy trasie S8 stanowiący reklamę całej gamy maszyn rolniczych prezentowanych przez firmę.

Kolejnym etapem było wprowadzenie do oferty nowych maszyn rolniczych. Podjęliśmy współpracę jako autoryzowani dealerzy z wieloma markami, m.in. Kubota (od 2015r.), Merlo, RMH, Agrimat, Rolmako, AgroMasz, Bury, Zasław, Metal-Technik, Metal-Fach, MX.

Dzięki zaufaniu klientów oraz ciężkiej pracy działamy na znacznym terenie województwa podlaskiego oferując pełną gamę profesjonalnych usług dla rolnictwa – począwszy od sprzedaży maszyn i części, przez serwis, transport, kończąc na wynajmie maszyn rolniczych i usługach. Ze względu na charakter regionu skoncentrowany na chowie bydła mlecznego największą sprzedaż osiągamy w sektorze maszyn do zbioru zielonki (kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy) oraz ciągników.

Obecnie firma ADROL Daniel Gosiewski, zatrudnia 25 osób i wciąż się rozwija – właśnie kończymy budowę drugiej hali przeznaczonej głównie na działalność serwisu. Cieszymy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów, a naszym głównym celem jest sprawienie, aby klient zawsze wychodząc od nas był usatysfakcjonowany zakupem, bądź udzieloną mu ofertą handlową i wracał do nas z uśmiechem.

Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na miejscu bądź pod numerem telefonu:

„ADROL” Daniel Gosiewski
Wiśniewo 9 A,
18-300 Zambrów
Telefon kontaktowy: 86-270-01-46.