O Firmie

Adrol - logo RGB bez tłaHistoria naszej firmy rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to właściciel Daniel Gosiewski rozpoczął swoją działalność w zakresie sprzedaży używanych maszyn rolniczych importowanych z zagranicy w miejscowości Rębiszewo Studzianki. Następnie rozszerzając ją tym samym o udzielanie usług w rolnictwie.
Firma Adrol – dzięki coraz większej rzeszy zaufanych i oddanych klientów postanowiła powiększyć swój zakres działalności na tamtejszym rynku. I tak właśnie w następstwie dalszego rozwoju działalności powstał warsztat mechaniczny na potrzeby własne i klientów.

Wraz z upływem czasu, dalszym rozwojem działalności oraz pozyskiwaniem nowych klientów firma postanowiła powiększyć obszar swojej pracy już w nowo powstałej siedzibie w Wiśniewie. Na działce o powierzchni 1,85 ha – wybudowana została hala 1000 m2, w której powstały biura, sklep z częściami oraz warsztat mechaniczny połączony z serwisem. Pozostałe miejsce zostało zagospodarowane w plac wystawowy znajdujący się przy trasie S8 stanowiący przy tym reklamę całej gamy maszyn rolniczych prezentowanych przez firmę.

Kolejnym etapem było wprowadzenie do oferty nowych maszyn rolniczych. Podjęliśmy współpracę jako autoryzowani dealerzy z wieloma markami, m.in. Kubota, Lely.

Dzięki zaufaniu klientów oraz ciężkiej pracy dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełną gamę profesjonalnych usług – począwszy od sprzedaży, aż po serwis gwarancyjny wszystkich maszyn i urządzeń przez nas sprzedawanych. Dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów handlowych z dostawcami nowych maszyn, mamy stały dostęp do oryginalnych części zamiennych.

W naszej ofercie posiadamy także możliwości wykonania kompleksowej usługi zbioru i siewu kukurydzy, belowanie oraz możliwość wynajmu przyczepy samozbierającej .

Obecnie firma Adrol Daniel Gosiewski, zatrudnia 16 osób i po dzień dzisiejszy cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów oraz posiada dobrą opinię, a naszym głównym celem jest sprawienie, aby klient zawsze wychodząc od nas był usatysfakcjonowany zakupem, bądź udzieloną mu ofertą handlową i wracał do nas z uśmiechem.

Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na miejscu bądź pod numerem telefonu:

„ADROL” Daniel Gosiewski

Wiśniewo 9 A,

18-300 Zambrów

Telefon kontaktowy: 86-270-01-46.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, nowych i używanych. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami firm: